Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

Grandstream Networks Inc. - компанія є провідним виробником продуктів IP-телефонії і систем IP-відеоконференцій. Наші продукти, що підтримують відкритий стандарт SIP, сумісні з більшістю виробів даної галузі і відрізняються неперевершеними технічними характеристиками і оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Партнер Форуму

МУК - основний напрямок діяльності компанії - дистрибуція комп'ютерної техніки, периферійного і мережевого устаткування. При цьому фахівці МУК активно беруть участь в розробці та впровадженні даної техніки у різні проекти, що дозволяє говорити про МУК як про унікальну компанії, що розвиває в Україні модель "Value-added distribution". Зараз в компанії працюють понад 200 співробітників.

Спікери MUK COMPUTERS:
Дмитро Томашевський

Огляд передових рішень IP телефонії і ВКС від Grandstream Networks


Дмитро Томашевський
керівник напрямку Grandstream
ТОВ "МУК"

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Вячеслав Заріцький

Нові технології і рішення ESET для протидії сучасним загрозам


Вячеслав Заріцький
провідний технічний спеціаліст
ESET Україна

Бренди, які представляє ESET:
GREYCORTEX

GREYCORTEX

Safetica

Safetica

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

 

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCLOUD:
Данило Бєлов

UCloud: Міграція у хмару


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Партнер Форуму

ПРОКСИС ™ - успішно працює на ринку промислової автоматизації більше 10 років.

З 2004 року ПРОКСИС ™, займається дистрибуцією програмного і апаратного забезпечення для автоматичних систем управління, в тому числі технологічних систем, в ядерній і тепловій енергетиці, машинобудуванні, на рейковому і пасажирському транспорті.

Ми пропонуємо рішення різних світових брендів, але один з них - найбільш відомий і заслужений в області обладнання для систем промислової автоматизації - компанія Advantech.

Спікери ПРОКСИС ™:
Віктор Мазовський

Advantech WISE-Paas драйвер Industry 4.0


Віктор Мазовський
провідний менеджер
ПРОКСИС ™

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Спікери Seagate :
Анна Рижкова

Рішення Seagate - для безпеки Вашого бізнесу


Анна Рижкова
старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії
Seagate

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Весняні новинки від Kingston


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

DC|COSMONOVA – сучасний дата центр. В 2018 ввів в експлуатацію 4 чергу, серверний зал: 3 модулі емкістю 36 шаф. Загальна емкість 70 шаф.

DC|COSMONOVA розгорнуто 3 хмарні платформи. На базі дата-центру в Києві, та в ЦОД ( Нідерланди, Німеччина) TIER 3 і TIER 4. В хмарах можлива як оренда обчислювальних потужностей так і сервісів. В 2019 СOSMONOVA|NET отримала статус SPLA партнера Microsoft.

Спікери DC|COSMONOVA:
Геннадій Демченко

Хмари як каталізатор розвитку ІТ для компаній


Геннадій Демченко
керівник відділу продажів ЦОД
DC | COSMONOVA

Партнер виставки

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ.

Партнер виставки

Tucha - перший провайдер хмарної інфраструктури в Україні. З 2012 року компанія реалізувала понад 1000 проектів з віртуалізації офісів та окремих додатків, організації хмарної ІТ-інфраструктури. Сервіси Tucha.ua надають можливість цілодобового доступу до даних, допомагають захистити їх від пошкоджень і втрат.

Партнер виставки

Компанія «Dataway security» - є дистриб'ютором рішень ІТ-безпеки. Ми пропонуємо:

 
  • Продаж і підтримку продуктів.

  • Маркетингову підтримку.

  • Навчання та сертифікацію по продуктам, як технічного персоналу, так і менеджерів.

  • Демо-версії продуктів, тестування обладнання

  • Технічну підтримку.

Партнер конференції

CoreWin - VA-дистриб'ютор програмного забезпечення для аналітики даних і інформаційної безпеки. Надаємо повний спектр послуг для партнерів: від підбору продукту до впровадження і технічної підтримки.

Партнер конференції

САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП - є найбільшим провайдером SaaS-послуг для контакт-центрів в Україні і за кордоном. Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексні рішення по впровадженню IP-телефонії, CRM і WFM-систем, мовного аналізу в діяльності контакт-центрів з кількістю робочих місць від 5 до 500.

Спікери СФК ГРУП:
Антон Столяр

Універсальний телефонний Bot


Антон Столяр
начальник технічного департаменту
СФК ГРУП

Партнер конференції

Компанія NOVAIT - є офіційним партнером Cisco, Genesys, Teleopti, Verint, Zoom, Teleopti, 3CX. І має статус ексклюзивного партнера Omilia на території України і Білорусі.

Завдяки отриманій експертизі і багаторічному досвіду створення call-центрів з нуля, фахівці NOVAIT змогли забезпечити своїм клієнтам високу надійність бізнес комунікацій. На даному етапі компанія активно займається розвитком проектів по мовної аналітиці записаних розмов і рішень в сфері автоматичного розпізнавання людської мови, має на сьогоднішній день одну з найсильніших команд за цими напрямами на території всього СНД.

Спікери NOVAIT:
Валентин Ярошинський

Що вміють чат боти і кому вони потрібні


Валентин Ярошинський
директор з розвитку компанії
NOVA IT

Партнер конференції

ЛІГА: ЗАКОН - розробник понад 15 хмарних рішень для бізнесу, лідер ринку інформаційних систем України. Рішення компанії використовують понад 160 тисяч українських користувачів - керівників і власників бізнесу, бухгалтерів, юристів, співробітників служби безпеки. Клієнтами компанії є такі компанії як "Альфабанк Україна", "Київстар", телеканал СТБ, мережа "Епіцентр", EY, Fozzy Group і інші.

Спікери ЛІГА: ЗАКОН:
Ольга Таранова

Чи готові держкомпанії до хмарних рішень? Кейс компанії "ЛІГА:ЗАКОН"


Ольга Таранова
бізнес-лідер сервісу Liga: REPORT
компанія ЛІГА: ЗАКОН

Партнер конференції

Компанія HOOC - займається впровадженням програмного забезпечення для постановки управлінського обліку на торгових і виробничих підприємствах. Здійснюємо аналіз бізнес процесів на підприємстві і налаштовуємо ланцюжок руху інформаційного потоку в єдиному програмному комплексі.
Аналізуємо і шукаємо вузькі місця, так звані пляшкові горлечка, в виробничих та торгових процесах для того щоб збільшити пропускну здатність ланцюжка.

Спікери hooc:
Руслан Мельникович

Труба за мільйон


Руслан Мельникович
CEO
hooc

Партнер конференції

Wireless Ukraine - Асоціація учасників ринку бездротових мереж передачі даних як відкрите добровільне самокероване об'єднання юридичних і фізичних осіб, пов'язаних з ринком послуг бездротової передачі даних, може ефективно сприяти вирішенню цих та інших проблем.

Спікери Wireless Ukraine:
Олег Соболєв

Забезпеченні безпеки на світовому ринку торгово-логістичних перевезень на прикладі проекту Асоціації: Торгово-логістична плафторма


Олег Соболєв
член робочої групи з кібербезпеки Комітету з електронних комунікацій Торгово-промислової палати України, голова правління
Асоціація Wireless Ukraine

Сергій Казьмірук

Людський фактор у забезпеченні особистої безпеки і бізнесу в Цифровому світі.


Сергій Казьмірук
Голова робочої групи Асоціації Wireless Ukraine "Бізнес-безпека", орденоносець Поліграф-академії США
Асоціація Wireless Ukraine

Партнер конференції

 

RE: ACTOR - платформа відкритих інновацій: акселерація корпоративних інновацій, трансформація бізнес-моделей, пошук технологічних команд.

RE: ACTOR співпрацює з більш ніж 5000 технологічними командами з різних країн світу, акселераторами, технологічними хабами і венчурними фондами з СНД, Європи і США.

Наші клієнти - великий і середній бізнес, як приклад Альфа-Банк, ОККО, MTI, Mastercard, Philip Morris, Arkley VC, Укрпошта, ТАСкомбанк, Казахтелеком і інші.

Спікери RE: ACTOR:
Євген Саранцев

Інвестиції в гіпотези


Євген Саранцев
засновник Платформи Відкритих Інновацій
RE: ACTOR

Партнер конференції

CR&D - компанія займається автоматизацією бізнес процесів та обліку на платформі Одоо ERP / CRM. А також розвитком SaaS рішень для малого і середнього бізнесу.

CR&D

crnd.pro

            odoo.com.ua

Спікери CR&D:
Максим Шарафутдінов

Чи можливо впровадження ERP для МСБ


Максим Шарафутдінов
CINO ( директор по новаціям )
CR&D

Партнер стилю

Партнер Бренд стильних чоловічих костюмів та аксесуарів Аndreas Moskin

 

Бути чоловіком - справа віку, втім, бути джентельменом - справа вибору. Саме того, який ми вимушені робити кожного дня, в кожній деталі свого гардеробу. ANDREAS MOSKIN  - це вибір на користь самореалізації, успіху та впевненості.  
 Наші костюми - це довершена фабула індивідуальності і універсальна формула гарного смаку. Наш дизайн - це чого тобі так бракувало для абсолютної самоідентифікації. Щасливе життя ніколи не вийде з моди. ANDREAS MOSKIN  зробить так, аби мода ніколи не шукала виходу з твого щасливого життя. 
Засновники чоловічого бренду ANDREAS MOSKIN взялися за амбітне завдання -поєднати італійські кравецькі традиції із прогресивнми розробками модної індустрії і це вдалось на усі 100!

Наше завдання, щоб кожен чоловік вигялядав стильно та впевнено.
Andreas Moskin -для тих, хто у тренді! Для тебе!

Усі наші костюми відшиваються капсульними колекціями.Це один раз у 6-ти розмірах і більше не повторюються. У всіх шоурумах абсолютно інший асортимент костюмів, щоб не створювати мас маркет.
Костюми відшиваються розмірною сіткою. Це стандартна 44-56 . Та Plus Size - 58-64
Проте , за потреби людини наші кравці роблять корекції за параметраи людини, щоб костюм сидів ідеально.
Усі наші костюми створені із любовю та із кращих італійських тканин. Пошиття у нас фабричне: Італія, Німеччина, Туречинна. На усіх етапах пошиття костюму працює контроль якості. Тканини лише - Італія

У шоурумах праюють досвідчені стилісти, які грамотно зможуть підібрати look відповідно до запиту клієнта. Також у нас можливо підібрати взуття, сорочку,аксесуари.

Аndreas Moskin

Партнер (заочна участь)

Pure Storage - допомагає організаціям розширювати межі можливого. У комплексній платформі зберігання Pure (FlashArray, FlashBlade і спільному з Cisco конвергентном вирішенні FlashStack) використовується інноваційне програмне забезпечення, яке підключено до хмарного сервісу, що забезпечує управління даними за допомогою мобільного пристрою, і підтримує бізнес-модель Evergreen. Флеш-технології, зручна бізнес-модель, а також прості, ефективні і актуальні рішення сприяють трансформації діяльності як підприємства в цілому, так і його ІТ-підрозділу.

Генеральний інфопартнер

Компьютерное Обозрение - видання для професіоналів. Як для тих, хто пропонує на ринку ІТ-продукти і сервіси, так і тих, хто займається впровадженням інформаційних технологій в компаніях. Ресурс пропонує читачам оперативну стрічку новин, блоги, інтерв'ю, репортажі, статті.

Інформаційни партнер

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» (ТелПУ) – це об’єднання легальних учасників – лідерів індустрії послуг Digital Communication, що виступають за створення рівних умов та сприятливого середовища для ведення чесного бізнесу в сфері Інтернет-комунікацій України.

До складу ТелПУ входять юридичні особи, що діють у сфері телекомунікацій: оператори телекомунікаційних мереж, провайдери програмної послуги, а також інші юридичні особи, що займаються спорідненими видами діяльності.

Інформаційни партнер

HiTech.Expert (Україна) – інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

Інформаційни партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційни партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційни партнер

Співтовариство ІТ-директорів України - є громадським інститутом, який постійно розвивається і само-вдосконалюється і націлений на розвиток успішності своїх членів за рахунок вдосконалення професійної майстерності, популяризації інформаційних технологій і методів їх ефективного застосування, спільного впливу на процеси використання IT суспільством.

Інформаційни партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційни партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 550 компаній і 6500 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Інформаційни партнер

Асоціація українського бізнесу в Польщі – це організація, яка об’єднує українських інвесторів, які ведуть бізнес в Польщі, з метою просування українських виробників на ринки Польщі та ЄС.

Наша місія - це розвиток і просування українського бізнесу та інтересів українських компаній на ринках Польщі та ЄС.

Інформаційни партнер

Холдинг АНКОР - один з лідерів кадрової індустрії. З 1990 року АНКОР спеціалізується в галузі рекрутменту, стаффінгу, аутсорсингу і консалтингу. Сьогодні мережа холдингу включає понад 40 офісів на території п'ятьох країн. Щорічно АНКОР обслуговує понад 1600 клієнтів, міжнародних та національних компаній. Виручка холдингу АНКОР в Україні за 2017 рік склала понад 260 млн. гривень. На глобальному ринку АНКОР працює в партнерстві з міжнародним холдингом Randstad.

Інформаційни партнер

PROEKTANT - провідний міжнародний Інтернет-ресурс створено проектувальниками для своїх колег і технічних фахівців в Білорусі, Росії, Україні, Казахстану. Наш міжнародний ресурс відвідують проектувальники, інженери, архітектори, монтажники, будівельники та ін. технічні фахівці. Цим людям буде дуже цікава інформація про Вашу продукцію, тому що найчастіше саме від них залежить, яка організація буде залучена для надання тих чи інших послуг, яке обладнання буде встановлено на той чи інший об'єкт.

Інформаційни партнер

ITEA – Всеукраїнський освітній проект комплексної підготовки та розвитку спеціалістів IT-індустрії, які здатні вивести Україну у світові лідери
ITEA випустила більше 11000 випускників. Кращим випускникам ITEA пропонує якісне стажування у великих IT-компаніях з можливістю подальшого працевлаштування
Більше 11000 студентів обрали курси від ITEA, довірившись нам, і виправдали свої сподівання. З нами працюють більше 200 кращих викладачів-практиків рівня Senior/Team Lead із топ IT-компаній.

Інформаційни партнер

Інтернет-видання «Інформаційна агенція «БІЗРЕЛІЗ» (BIZRELIZ) -  висвітлює новини компаній та ринків України.
Вісті основних галузей економіки України розміщуються на сайті www.bizreliz.com у розділах «Енергетика», «ІТ», «Телеком», «Агро», «Транспорт та Логістика», «Будівництво та Нерухомість», «Авто», «Металургія», «Медицина», «Алко», «Ритейл». Є також рубрики з Оподаткування, HR, Маркетингу, PR, Соцальної відповідальності бізнесу, Екології, Фармації, Права, Науки та Освіти, Здоров’я та Відпочинку (Туризм, Готелі, Ресторани, Шопінг, Косметика). Регулярно оновлюються Анонси бізнес-подій: Конгреси, Форуми, Виставки, Конференції, Семінари, Тренінги, Майстер-класи тощо.

Інформаційни партнер

BEZPEKA.CLUB – це інформаційна платформа, що висвітлює питання безпеки українського бізнесу та приватного сектору, розвиває культуру надання послуг, допомагає підібрати кваліфікованих підрядників з систем відеонагляду, охоронних систем, кібербезпеки та надає інші послуги з захисту громадян України.

Інформаційни партнер

 

BSK, будучи невід'ємною частиною Університету КРОК, послідовно реалізує концепцію безперервного навчання "3L" - Life - Long - Learning - "Навчання протягом усього життя". Наша безперечна перевага полягає в тому, що в Університеті КРОК можна вчитися всією сім'єю - діти в ліцеї, коледжі, університеті, а батьки в бізнес-школі.

Розробляючи програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів, ми виходимо з розуміння сучасних трансформаційних процесів, що відбуваються в світі, впровадження нових технологій і третього важливого чинника - глобалізації бізнесу.

Інформаційни партнер

The Coin Shark - цей багатомовний інформаційний портал розповідає про Криптовалюти, Блокчейн, Фінтех і Технології в форматі привабливих текстів, загортаючи це в обкладинку з фірмових коміксів. Долучайтесь!

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).