Виставка

Розташування стендів та учасники виставки

Схема виставки

Схема виставкиУчастники виставки

Партнер Форуму

Grandstream Networks Inc. - компанія є провідним виробником продуктів IP-телефонії і систем IP-відеоконференцій. Наші продукти, що підтримують відкритий стандарт SIP, сумісні з більшістю виробів даної галузі і відрізняються неперевершеними технічними характеристиками і оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Партнер Форуму

МУК - основний напрямок діяльності компанії - дистрибуція комп'ютерної техніки, периферійного і мережевого устаткування. При цьому фахівці МУК активно беруть участь в розробці та впровадженні даної техніки у різні проекти, що дозволяє говорити про МУК як про унікальну компанії, що розвиває в Україні модель "Value-added distribution". Зараз в компанії працюють понад 200 співробітників.

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

 

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Партнер Форуму

ПРОКСИС ™ - успішно працює на ринку промислової автоматизації більше 10 років.

З 2004 року ПРОКСИС ™, займається дистрибуцією програмного і апаратного забезпечення для автоматичних систем управління, в тому числі технологічних систем, в ядерній і тепловій енергетиці, машинобудуванні, на рейковому і пасажирському транспорті.

Ми пропонуємо рішення різних світових брендів, але один з них - найбільш відомий і заслужений в області обладнання для систем промислової автоматизації - компанія Advantech.

Продукти ПРОКСИС ™:
Інтелектуальна бездротова сенсорна платформа Wzzard™

Інтелектуальна бездротова сенсорна платформа Wzzard™

Інтелектуальна бездротова сенсорна платформа Wzzard ™ забезпечує швидке і просте з'єднання між вашими датчиками і додатком, мережею або Інтернетом.
Інтелектуальний 4G(LTE) роутер та шлюз SmartStart

Інтелектуальний 4G(LTE) роутер та шлюз SmartStart

Сімейство мобільних маршрутизаторів і шлюзів SmartStart ™ LTE - цк ідеальний спосіб підключення пристроєв RS-232 та Ethernet до стільникового зв'язку. Промислові додатки М2M та IoT - це банкомати, кіоски, ігрові термінали, а також контролери трафіку RS-232, лічильники, системи UPS, PLC та багато іншого.
Компактний комп’ютер UNO-2271G

Компактний комп’ютер UNO-2271G

Компактний комп'ютер Advantech UNO-2271G на базі Intel® Atom ™ для використання в якості зв'язкового шлюзу в системах Smart Factory з двома незалежними портами Gigabit Ethernet, слотом розширення mPCIe, HDMI відеовиходом і вбудованою флеш пам'яттю з інтерфейсом eMMC.

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Партнер Форуму

DC|COSMONOVA – сучасний дата центр. В 2018 ввів в експлуатацію 4 чергу, серверний зал: 3 модулі емкістю 36 шаф. Загальна емкість 70 шаф.

DC|COSMONOVA розгорнуто 3 хмарні платформи. На базі дата-центру в Києві, та в ЦОД ( Нідерланди, Німеччина) TIER 3 і TIER 4. В хмарах можлива як оренда обчислювальних потужностей так і сервісів. В 2019 СOSMONOVA|NET отримала статус SPLA партнера Microsoft.

Партнер виставки

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ.

Партнер виставки

Tucha - перший провайдер хмарної інфраструктури в Україні. З 2012 року компанія реалізувала понад 1000 проектів з віртуалізації офісів та окремих додатків, організації хмарної ІТ-інфраструктури. Сервіси Tucha.ua надають можливість цілодобового доступу до даних, допомагають захистити їх від пошкоджень і втрат.

Візьміть участь у виставці – покажіть себе у найкращому вигляді!

Хочете безпосередньо познайомити сотні відвідувачів зі своїми розробками і пропозиціями Тоді зарезервуйте місце для Вашого стенду у виставковій зоні нашого заходу!


Пасивне споглядання - звична картина вмираючих івентів. На противагу їм наша виставка - живий діалог між експонентами і сотнями потенційних покупців. Учасники спілкуються, задають питання, обмінюються контактами і укладають взаємовигідні угоди.


Нехай Ваш стенд займе гідне місце серед експонентів зі світовим ім'ям!


Залиште Ваш запит на участь у виставці тут - і наші менеджери зв'яжуться з Вами. Дякую за вибір!
Увага! Поля із зірочками (*) є обов'язковими для заповнення.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).